Slovenský publicista, hudobník a príležitostný producent.

Vyštudoval Filozofickú fakultu Univerzity Komenského, odbor hudobná veda. Pracoval ako producent vydavateľstva Opus, redaktor magazínov Kankán a inZine, šéfredaktor gastronomického magazínu a profesionálny copywriter. V rokoch 2004 – 2011 bol redaktorom SME. Potom pracoval ako manažér a analytik sociálnych médií a od februára 2019 pôsobí v občianskom združení Post Bellum. Od januára 2022 sa vrátil k pravidelnej publicistike a je redaktorom časopisu .týždeň. Okrem toho pripravuje podcasty pre o.z. Post Bellum.

Ako hráč/producent spolupracoval s desiatkami známych hudobníkov a nahral viac ako 70 albumov. Ako novinár/publicista spolupracoval s množstvom médií. Napísal štyri knihy, onedlho vyjde piata. Osobná webová stránka: www.jaslovsky.sk

Od detstva je veľkým fanúšikom sci-fi a priznáva, že má až na malé výnimky radšej rakety a vedu ako meče a kúzla. Obľúbení autori: A. Clarke, R. Bradbury, Philip K. Dick, S. Lem, bratia Strugackí, L. Ch’sin, I. Asimov, D. Keyes, B. W. Aldiss, F. Pohl, D. Glukhovsky, S. King, A. Weir.

 

Start typing and press Enter to search